WOŚP 2018: Sercnik

Plakat

14 stycznia

niedziela 14 stycznia 2018

Centrum Kultury i Sztuki

ul. Reymonta 33, Skierniewice

Wstęp wolny
wośp

opis wydarzenia

Wierzymy, że smak domowego ciasta zawsze kojarzyć się będzie z sercem i miłością mamy czy babci. Stąd też pomysł na SERCNIK – Wasze ciasta, które pieczecie z pasją i miłością. Ciasta, które kojarzą Wam się z dzieciństwem i domowym ogniskiem. Ciasta, które jak czerwone serducha WOŚP wypełnione są pięknymi chwilami, dobrymi chęciami i zgromadzonymi wspomnieniami.

Rozpalcie serducha, znajdźcie najlepsze przepisy i przynieście do nas swoje wypieki. Bo SERCNIK to nie tylko konkurs na najsmaczniejsze i najpiękniejsze ciasto, ale przede wszystkim wsparcie kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystarczy, że zgłosicie się do nas do 10 stycznia, a 14 stycznia przyniesiecie do nas swoje wypieki.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest upieczenie ciasta z serem.

Po ocenie jury, ciasto będzie mogło być zakupione przez mieszkańców miasta. Zebrane w ten sposób pieniądze w całości zostaną przeznaczone na WOŚP.

[AKTUALIZACJA] Zmieniły się godziny przyjmowania zgłoszonych ciast. Wypieki należy dostarczyć do CKiS w godzinach 10.00 – 12.00, ogłoszenie wyników odbędzie się o godz. 14.00

Dokumenty: