Voo Voo „Premiera”

Plakat

5 kwietnia

piątek 5 kwietnia 2024 o 19:00

Centrum Kultury i Sztuki

Sala koncertowa

ul. Reymonta 33

99 zł – przedsprzedaż, 109 zł – w dniu koncertu

opis wydarzenia

Voo Voo „Premiera” 

5 kwietnia 2024 r. (piątek); godz. 19:00

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, sala Koncertowa

Bilety:

99 zł – przedsprzedaż

109 zł – w dniu koncertu

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na koncert Voo Voo – jednego z najważniejszych, najpopularniejszych i najbardziej oryginalnych zespołów polskiej sceny rockowej.

Trudno znaleźć zespół podobny do Voo Voo, który od lat jest synonimem muzycznego kunsztu, a zarazem wciąż poszukuje i nie daje się wpisać w sztywne ramy podziałów gatunkowych. Grupa Wojciecha Waglewskiego znana jest przede wszystkim z niepowtarzalnych występów na żywo.

Najnowsza płyta Voo Voo, zatytułowana „Premiera” (wyd. Agora) jest po części wynikiem doskonałej koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu. Większość utworów została zarejestrowana „na setkę” podczas improwizacji na żywo w studio.

Tak o powstawaniu albumu mówi sam Wojciech Waglewski: „Przy okazji tych nagrań doszło do fantastycznej współpracy z dwiema kobietami: Mashą Natanson, której talent naprawdę zasługuje na rozpowszechnienie i jeśli choć trochę nam się to udało to już jest to sukces. Spotkanie z Hanią Rani było wyjątkowo i zaskakująco wręcz spójne, gdyż jak się okazało moja anarchia harmoniczna i nieprzewidywalność inwencji muzyków zespołu są jej bliskie. Spotkania zespołu w studiu były bardzo intensywne. Nagrania trwały krótko po to by nie uronić nic z energii, którą mamy nadzieję przenieść na scenę za niebawem. To jest płyta Voo Voo, brzmi jak płyta Voo Voo, wygląda jak płyta Voo Voo i smakuje jak płyta Voo Voo. Smacznego…

 

UWAGA! W przypadku chęci kupna biletów dla osób poruszających się na wózkach, prosimy o kontakt pod nr telefonu: +48 727 555 201 lub adresem e-mail: [email protected]