Spektakl „W 7 dni dookoła bajek”

Plakat

9 lipca

czwartek 9 lipca 2020 o 11:00

Altana w Parku Miejskim

Udział w imprezie możliwy na podstawie darmowych wejściówek

opis wydarzenia

Zapraszamy na spektakl dla dzieci „W 7 dni dookoła bajek” w wykonaniu Teatru TAK. Udział w imprezie możliwy jest jedynie na podstawie darmowych wejściówek, które będą dostępne na nie mniej niż 5 dni przed terminem imprezy w kasie Kinoteatru Polonez, ul. Wita Stwosza 2/4 .

Spektakl odbędzie się 9 lipca o godz. 11 w altanie w Parku Miejskim. Prosimy o zabranie ze sobą maty lub koca piknikowego.

Opis spektaklu:

Cześć! Nazywam się Smok Smokowski. Stworzył mnie sam Jan Brzechwa i mieszkam w swoim wierszyku. Niestraszny ze mnie zwierzak, choć straszny niejadek. Pewnego dnia nie chciałem zjeść obiadku i moja rozgniewana smocza mama wysłała mnie za karę w podróż po świecie bajek. Wędrówka trwała 7 dni, a każdego dnia lądowałem w innej bajce Pana Brzechwy.
Trafiłem do Czerwonego Kapturka, który pomylił mnie z wilkiem. Tańcowałem z Igłą (tej od Nitki). Kaczka Dziwaczka nauczyła mnie zabawnego zaklęcia, dzięki któremu mogłem skakać z bajki do bajki. Niewiele brakowało, a ożeniłbym się z Biedronką, która czekała na Żuka. Kiedy chciałem się zdrzemnąć wołano na mnie Leń. Od tego wszystkiego dostałem Kataru. Narobiłem niemałego bałaganu, ale wiele też się nauczyłem. Jeśli nie chcecie zabłądzić w świecie bajek to mówię Wam – jedzcie obiadki! Ja właśnie siadam do moich ulubionych naleśników ze szpinakiem.

 

Wydarzenie zorganizowane z zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Do pobrania:

Regulamin imprez plenerowych