Rodzinny Poranek w Kinie: Po prostu super

Plakat

28 stycznia

niedziela 28 stycznia 2024 o 11:00

Centrum Kultury i Sztuki

Sala koncertowa

ul. Reymonta 33

12 zł

opis wydarzenia

28.01.2024, godz. 11:00 „Po prostu super”, bilety: 12 zł

 

Reżyseria: Rasmus A. Sivertsen

Produkcja: Norwegia 2023

Czas trwania: 76 min.

Kategoria wiekowa: 6+

Dystrybucja: Bomba Film

 

 

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE W NIEDZIELNY PORANEK DZIECI RAZEM Z RODZICAMI!

ZAPRASZAMY NA MĄDRE KINO DLA NAJMŁODSZYCH, PORUSZAJĄCE WAŻNE TEMATY, DOSTOSOWANE DO WIEKU DZIECI, Z EDUKACYJNYM NASTAWIENIEM.

 

NA ROZPOCZĘTY WŁAŚNIE NOWY ROK MAMY DLA WAS OPTYMISTYCZNĄ ANIMACJĘ O TYM, ŻE NIE TRZEBA BYĆ SUPERBOHATEREM ŻEBY BYĆ SUPER, BO PRZECIEŻ KAŻDY MA SWOJĄ MOCNĄ STRONĘ!

 

SEANS PRZYJAZNY SENSORYCZNIE:

– przyciszony dźwięk

– przyciemnione, ale niewygaszone światło

– brak reklam

 

11-letnia Zosia pasjonuje się grami. Jej ojciec jest superbohaterem, który czuwa nad bezpieczeństwem całego miasta. Zosia ma jednak wrażenie, że nie posiada takiej mocy jak on. Mimo wszystko postanawia zrobić wszystko, by w przyszłości go godnie zastąpić. Okazuje się, że to co miało kiedyś nadejść, nadejdzie już jutro, a Zosia będzie musiała temu stawić czoła. Pomogą jej w tym wysportowany kuzyn Adrian i nieco szalona babcia.

 

Film przekonuje, że każdy ma jakąś mocną stronę, którą warto pielęgnować i że nie trzeba być najlepszym, żeby robić ważne rzeczy i być docenionym. Opowiada o odkrywaniu talentu, o rozwoju i o tym, że nie warto dążyć do popularności za wszelką cenę. Pokazuje też siłę rodziny i przyjaciół. Może być znakomitym wstępem do rozmowy o poszukiwaniu tożsamości i o tym, że najważniejsze to być sobą, a zakładanie cudzego kostiumu i udawanie kogoś innego może źle się skończyć. (Z rekomendacji ZEF)

 

Film otrzymał Znak Jakości Zespołu Edukatorów Filmowych!

 

Zwiastun: https://youtu.be/PKQ5SlKsPTs