KDK „Scarlett”: „Pojedynek na głosy”

Plakat

6 lipca

poniedziałek 6 lipca 2020 o 19:00

Kinoteatr Polonez

Sala nr 1

ul. WIta Stwosza 2/4, 96-100 Skierniewice

Bilet normalny: 20,00 zł

opis wydarzenia

!!!UWAGA!!!
Przedpremierowy pokaz filmu w ramach Kina Dla Kobiet „Scarlett” został przełożony z 6 kwietnia na 6 lipca.
➡️ Bilety zachowują ważność.
➡️ Zwroty biletów zakupionych stacjonarnie (w kasie kina) będą możliwe po ponownym otwarciu kina. Bilety zakupione przez internet – prosimy kontaktować się bezpośrednio z biletyna.pl

To cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów, w reżyserii twórcy komediowego hitu „Goło i wesoło” – Petera Cattaneo.

Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate (Kristin Scott Thomas) oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa (Sharon Horgan). Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek.

Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole.
Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.

„Pojedynek na głosy” to film, któremu trudno się oprzeć, jak piosence, której nie możesz przestać nucić.