25. Finał WOŚP: Sercnik – konkurs na najlepsze ciasto z serem

Plakat

15 stycznia

niedziela 15 stycznia 2017 o 00:00

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

Hol główny

ul. Reymonta 33, Skierniewice

Wstęp wolny
konkurs

opis wydarzenia

Z czym kojarzy Ci się sernik? Z ukochanymi chwilami z dzieciństwa? Babcią, która co święta stała przy stole i ugniatała ciasto?

Nam sernik kojarzy się z rodziną, miłością, szczęściem i oczywiście dzieciństwem. Dlatego też przygotowaliśmy konkurs, dzięki któremu nie tylko sprawdzisz swoje umiejętności kulinarne, ale także wspomożesz Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przyszedł więc czas na SERCNIK! Ciasto, które nie jest zwykłym sernikiem. To ciasto wypełnione miłością, którą wkładasz w trakcie pieczenia. To ciasto, które jak czerwone serduszko WOŚP, może pomóc potrzebującym.

Jakie są zasady konkursu? Bardzo proste!
Najpierw do 13 stycznia zgłoś swoje uczestnictwo. Możesz zrobić to na dwa sposoby – osobiście w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach (ul. Reymonta 33) lub mailowo, podając w wiadomości swoje dane: imię, nazwisko, adres i numer telefonu.

Następnie, 15 stycznia w godzinach 12-14 przynieś je do Centrum Kultury i Sztuki (holu). O godz. 18.00 zostaną ogłoszone wyniki.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest upieczenie ciasta z serem.

Po ocenie jury, ciasto będzie mogło być zakupione przez mieszkańców miasta. Zebrane w ten sposób pieniądze w całości zostaną przeznaczone na WOŚP.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody i wyróżnienia rzeczowe.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem