Ferie 2020: Spektakl „Zaczarowane zwierzaki”

piątek 17 stycznia 2020

„Zaczarowane zwierzaki” przenoszą małego widza do tajemniczego, baśniowego świata dzikich zwierząt, które zostają zaczarowane przez Dżina. Dzięki jego czarom zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem. Co mają nam do przekazania? Jak wykorzystają tę umiejętność? Czy nawiążą z nami kontakt? Jaką historię opowiedzą? Czy udowodnią, że prawdziwa przyjaźń między zwierzęciem a człowiekiem jest możliwa?

„Zaczarowane Zwierzaki” to interaktywne przedstawienie skierowane głównie do naszych najmłodszych pociech. Forma przedstawienia i aktorzy sprawiają, że dzieci aktywnie słuchają śledząc losy bohaterów. Bajka uwrażliwia młodych widzów na krzywdę zwierząt i ochronę środowiska. Na spektaklu nie zabraknie wspólnych zadań, tańca, śpiewu i… śmiechu!

Teatr Fullart to zespół złożony z profesjonalnych aktorów i wokalistów występujących na deskach m.in. warszawskich teatrów dramatycznych i musicalowych (Teatr Dramatyczny, Teatr Polski, Teatr Rampa, Teatr Syrena), których połączyła wspólna pasja. Teatr produkuje zarówno bajki dla dzieci, spektakle dramatyczne jak i koncerty. Gramy i koncertujemy na terenie całej Polski.
Scenariusz i reżyseria: Piotr Stawski
Obsada: Aleksandra Kosiorek i Marcin Tomaszewski
Plakat