XXXVII Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie

wtorek 9 maja 2017

Aż 42 uczestników wzięło udział w eliminacjach miejskich w XXXVII Małym Konkursie Recytatorskim w Centrum Kultury i Sztuki, które odbyły się 9 maja 2017 r. Osoby, które otrzymały nagrodę zakwalifikowały się do kolejnego etapu – eliminacji powiatowych.

Jury w składzie:

  • Ilona Paluchowska
  • Renata Libera
  • Wanda Łapińska

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria klas I-II

Nagrody:                                                          Wyróżnienia:

I  –   Igor Zasada – SP nr 4                              – Alicja Domasat – SP nr 2

II –  Agnieszka Radek – SP nr 4                     – Antoni Kamiński – SP nr 7

III – Julia Rosak – SP nr 2                              – Natalia Michalak – SP im. Ks. St. Konarskiego

 

Kategoria klas III-IV

Nagrody:                                                                             Wyróżnienia:   

I –  Hanna Barczak – SP nr 4                                         – Gabriela Szwed – SP nr 4

I –  Anna Nowacka – NSP „Źródła”                              – Kacper Gontarczyk – SP nr 7

II – Michał Dudek – SP nr 5                                          – Maksymilian Kłosiński – SP nr 9

III – Eliza Stęborowska – SP im. Ks. St. Konarskiego

 

Kategoria klas V-VI

Nagrody:                                                                          Wyróżnienia:  

I – nie przyznano                                                           – Nina Dybowska – SP nr 2

II – Maja Krulik – SP nr 5                                         – Weronika Smulczyk – SP nr 4                                    

II – Stanisław Łukaszewicz – SP nr 4   

III – Adam Trukawka – SP nr 5                                 

 

Kategoria klas gimnazjalnych

Nagrody:                                                                            Wyróżnienia:

I – Małgorzata Miklaszewska – G. nr 2                         – Hanna Biernacka – G. nr 3

II – Aleksandra Smolarek – G. nr 5                               – Natalia Łopatka – G. nr 3

III – Michał Jaśniewski – G. nr 1

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest
Plakat