Wiosna Filmów razem z kinem Polonez na mojeekino.pl

Plakat

29 maja - 7 czerwca

piątek 29 maja 2020 o 20:00 - niedziela 7 czerwca 2020

mojeekino.pl

Bilet normalny: 15,00 zł
film

opis wydarzenia

Kinoteatr Polonez dołączyło do platfiormy mojeekino.pl. Już 29 maja rozpocznie się festiwal „Wiosna Filmów”. Potrwa do 7 czerwca.

Wiosna Filmów

W programie 26. Festiwal Filmowy Wiosna Filmów – online znajdziecie pasmo filmów dokumentalnych, a w nim aż 2 polskie premiery! Z dokumentów będziecie mogli obejrzeć filmy:✅ "Bądź sobą, czyli nieopowiedziana historia Alice Guy-Blaché" – POLSKA PREMIERA❗ Dokument zrealizowany przez Pamelę B. Green, a wyprodukowany m.in. przez Roberta Redforda oraz Judie Foster, jest niezwykłą opowieścią o Alice Guy-Blaché – zapomnianej pionierce kinematografii, uznawanej za pierwszą reżyserkę w historii X Muzy.✅ "Powitanie słońca" – POLSKA PREMIERA❗ Intrygujący dokument o odkrywaniu jogi w różnych zakątkach świata oraz jej uniwersalnej sile. Stephane Haskell, utalentowany fotoreporter i dokumentalista, wyrusza w podróż po świecie, odwiedzając miejsca, jakie pewnie nie przyszłyby nam w kontekście jogi do głowy.✅ "Cienie imperium" – Debiut reżyserski Karola Starnawskiego. Inspirowany książką Tomasza Grzywaczewskiego „Granice marzeń” film pokazuje skomplikowaną historię państw postsowieckich oraz ich mieszkańców. Pytanie, czy można żyć w cieniu Imperium, niczym bumerang powraca w każdej z trzech przedstawionych w filmie historii.✅ "Kraina miodu" – Wrażliwy i przenikliwy obraz ukazujący zanikającą tradycję hodowli pszczół opartej na szacunku i traktowaniu ich jak partnerów. Film zdobył liczne nagrody na całym świecie i dwie nominacje do Oscara w kategoriach Najlepszy Film Dokumentalny i Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.Przypominamy, że 26.Wiosna Filmów rozpocznie się 29 maja i w całości odbędzie się na platformie https://mojeekino.pl/Pełny program już niedługo.

Opublikowany przez Kinoteatr Polonez Piątek, 22 maja 2020

Filmy pokazywane w ramach festiwalu WIOSNA FILMÓW są dostępne tylko w konkretnych dniach oraz o określonych godzinach określonych w PROGRAMIE festiwalu. Platforma nie osiągnęła jeszcze pełnej funkcjonalności, więc nie należy się sugerować datą graniczną dostępu wyświetlającą się pod zakupionym filmem.

Czas na obejrzenie każdego filmu to 4 godziny od momentu startu filmu według PROGRAMU.

Kupując bilet na film, który występuje w repertuarze więcej niż jeden raz  – możesz go obejrzeć w jednym z dostępnych terminów.

W sprzedaży dostępne są wyłącznie bilety na pojedyncze seanse w cenie 15 zł/bilet, nie ma możliwości zakupu karnetu.

Platforma działa tylko na terenie Polski.

Filmy nie są dostępne na urządzeniach mobilnych.

Kroki konieczne do zakupu biletu:

1.         Zaloguj się na platformie za pomocą e-maila lub konta na Facebooku

2.         Przejdź do zakładki WIOSNA FILMÓW

3.         Znajdź film, który chcesz obejrzeć

4.         Sprawdź w PROGRAMIE festiwalu, o której godzinie oraz którego dnia odbędą się projekcje wybranego filmu

5.         Przejdź na stronę filmu

6.         Kliknij przycisk „Kup od 15 pln”

7.         Zaznacz kino Polonez. Przejdź do płatności klikając przycisk „Zapłać”. Zostaniesz przeniesiony do serwisu Przelewy24.

8.         Dokonaj płatności przelewem lub BLIKiem

9.         Film znajdziesz w zakładce MOJA STREFA
UWAGA! Informacja o tym, że film jest dostępny do …    jest błędna (ustawienia systemowe, których w tej chwili nie możemy zmienić) – FILM JEST DOSTĘPNY TYLKO W GODZINACH PROJEKCJI FESTIWALOWYCH – ZGODNIE Z PROGRAMEM.

10.     Udanego seansu!

W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt mailowy na adres:  [email protected]

Poniżej podajemy pełny repertuar festiwalu.