Wernisaż wystawy Jacka Milczarka: Piękno stworzenia z miłości do gór z pasji do fotografii

Plakat

18 stycznia

piątek 18 stycznia 2019 o 17:00

Centrum Kultury i Sztuki

Stacja Centrum

ul. Reymonta 33, Skierniewice

Wstęp wolny
wystawa

opis wydarzenia

Nazywam się Jacek Milczarek i jestem fotografem amatorem. W  pewnym momencie mojego życia odkryłem, że fotografowanie sprawia mi dużą radość. Na stałe mieszkam w Skierniewicach, ale fotografuje  wszędzie. Stawiam na fotografię naturalną,  i nie koloryzuję rzeczywistości.

Moim sposobem na wyrażenie tego, czego nie potrafiłem opisać słowami stało się wyszukiwanie ciekawych kadrów, portretowanie  uczuć i zatrzymywanie przemijających chwil. Fotografia jest to historia, która  pokazuje  chwile naszego życia, często bardzo ulotne. Moja fotografia jest naturalna, pełna prawdziwych emocji i uczuć. Tak ją widzę i tak pokazuję. Ujmowanie piękna w prostocie.

Wystawa ta powstała dlatego, że moją pasją jest fotografowanie i góry. Chcę pokazywać piękno górskiej przestrzeni i dzielić się wrażeniami z licznych wędrówek. To potrzeba   odkrywania i poznawania różnorodności, bo każde miejsce jest inne, ciekawe, nieprzewidywalne i warte zobaczenia.

Lubię  aktywnie spędzać czas. Do tej pory we wspinaczce wysokogórskiej w Tatrach i Alpach  osiągnąłem wysokość 4600m n.p.m. Poza tym od pewnego czasu zacząłem biegać co doprowadziło do przebiegnięcia kilku maratonów i jednego z najtrudniejszych ultra maratonów w Polsce na dystansie 82 km.

Dziękuję za wszystko Bogu, bo Jemu wszystko zawdzięczam. Bóg w moim  życiu jest na pierwszym miejscu.