Tworzę muzę w kompie – pierwsze zajęcia

Plakat

4 października

czwartek 4 października 2018 o 16:00

Centrum Kultury i Sztuki

ul. Reymonta 33, Skierniewice

Bilet normalny: 120,00 zł
Bilet ulgowy:

opis wydarzenia

Tworzę muzykę w kompie – nauka produkcji muzyki za pomocą komputera od podstaw oraz dla osób zaawansowanych. Uczestnik nie musi znać zasad muzyki, ani grać na instrumentach. Jest to oferta skierowana do wszystkich osób, które poprzez zabawę chcą rozwinąć swoje umiejętności muzyczne wykorzystując współczesne możliwości programów komputerowych. Zajęcia polegają głównie na nagrywaniu różnych dźwięków z których powstają całe utwory muzyczne instrumentalno-wokalne.

Na zajęciach dowiesz się jak skonfigurować swój komputer (laptop), jak nagrywać i miksować muzykę, jak samodzielnie komponować i aranżować muzykę, a także rozwiniesz swoje rozumienie muzyki – nauczysz się czym są dźwięki, które słyszysz, co i skąd się wzięło, jak to wszystko działa oraz m.in. za pomocą jakich elementów odtworzyć brzmienie z Twoich ulubionych nagrań. Przyjdź i stwórz swoje pierwsze demo muzyczne pod okiem doświadczonego muzyka. Naucz się od podstaw na czym polega praca realizatora dźwięku oraz producenta muzycznego.

Instruktor Tomasz Szczepaniak – profesjonalny wykształcony muzyk-pedagog, gitarzysta, ale także multiinstrumentalista, kompozytor i aranżer piosenek dla dzieci oraz dla dorosłych. Współpracował z wieloma uznanymi producentami muzycznymi oraz nagrywał muzykę w wielu profesjonalnych studiach nagrań.

  • Zajęcia od 12 lat
  • Koszt 120 zł/miesiąc
  • Czwartek godz. 16.00
  • Pierwsze zajęcia 4.10.2018 r.
  • Każdy uczestnik powinien zaopatrzyć się w notatnik oraz pamięć przenośną typu pendrive.
  • Zapisy 604 321 327