Rodzinny Poranek w Kinie: Święty Mikołaj dla wszystkich

Plakat

3 grudnia

niedziela 3 grudnia 2023 o 11:00

Centrum Kultury i Sztuki

Sala koncertowa

ul. Reymonta 33

10 zł

opis wydarzenia

3.12.2023, godz. 11:00 „Święty Mikołaj dla wszystkich”, bilety: 10 zł 

Reżyseria: Paco Vink

Produkcja: Holandia 2014

Czas trwania: 65 min.

Kategoria wiekowa: 4+

Dystrybucja: Vivarto

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE W NIEDZIELNY PORANEK DZIECI RAZEM Z RODZICAMI!

ZAPRASZAMY NA MĄDRE KINO DLA NAJMŁODSZYCH, PORUSZAJĄCE WAŻNE TEMATY, DOSTOSOWANE DO WIEKU DZIECI, Z EDUKACYJNYM NASTAWIENIEM.

ZBLIŻAJĄ SIĘ MIKOŁAJKI I CZAS OBDAROWYWANIA SIĘ UPOMINKAMI… CZY ZWIERZĘTA TEŻ ZASŁUGUJĄ NA UPOMINKI? CZAS NA HISTORIĘ O WARTOŚCI PRZYJAŹNI, LOJALNOŚCI A TAKŻE O PRZEBACZENIU I O TYM, ŻE POSIADANIE RZECZY NIE JEST W ŻYCIU NAJWAŻNIEJSZE!

SEANS PRZYJAZNY SENSORYCZNIE:

  • przyciszony dźwięk
  • przyciemnione, ale niewygaszone światło
  • brak reklam

Już niedługo Gwiazdka – czas prezentów dla wszystkich dzieci. Ale co ze zwierzakami? Czy Mikołaj o nich zapomniał? A może po prostu o nich nie wie?

Jest to pełna ciepła opowieść o grupie zaprzyjaźnionych ze sobą zwierzątek, które postanawiają zniwelować istniejące w świecie różnice w zakresie przydziału prezentów. Tak, Święty Mikołaj powinien pamiętać także o zwierzętach, kiedy przemierza wraz ze swoim orszakiem najdalsze krańce Ziemi i rozdaje wspaniałe upominki. Zwierzęta pod wodzą wprawnego demagoga i orędownika zmian Freta (oczywiście tchórzofretki) postanawiają dotrzeć do Świętego Mikołaja i przedstawić mu listę postulowanych podarunków. A nie jest ona krótka, została spisana na wykradzionej z toalety rolce papieru.

Jednak do Gwiazdki nie zostało już wiele czasu a droga jest długa i pełna niebezpieczeństw. Chyba będą z tego potrójne kłopoty.

Zwiastun: