Maraton z Obecnością

Plakat

11 czerwca

piątek 11 czerwca 2021 o 20:00

Kinoteatr Polonez

Duża sala

ul. Wita Stwosza 2/4

Karnet: 30 zł

opis wydarzenia

Zapraszamy na MARATON Z OBECNOŚCIĄ 👻👻👻
📆 11 czerwca ⏰ godzina 20:00
Duża sala 🔖 karnet 30 zł
W cenie karnetu trzy filmy: „Obecność”, „Obecność 2″ i „Obecność 3: Na rozkaz diabła” (nowość, polska premiera 11.06.2021)
.
🎥❌ OBECNOŚĆ
Lorraine Warren (Vera Farmiga) i Ed Warren (Patrick Wilson) to badacze zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia zostają poproszeni o pomoc przez przerażoną rodzinę mieszkającą w starym domu na uboczu. Okazuje się, że domownicy są nawiedzani przez tajemniczą zjawę, która nie chce dać im spokoju. Para badaczy staje do walki z najstraszniejszym demonem, z jakim kiedykolwiek miała do czynienia.

🎥❌ OBECNOŚĆ 2
Kolejna odsłona kultowej „Obecności” Jamesa Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

🎥❌ OBECNOŚĆ 3: NA ROZKAZ DIABŁA
To budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.