Rodzinny Poranek w Kinie: Pan Patyk i morski potwór

Plakat

21 listopada

niedziela 21 listopada 2021 o 11:00

Kinoteatr Polonez

Duża sala

ul. Wita Stwosza 2/4

Bilet normalny: 8,00 zł
DKF

opis wydarzenia

Rodzinny Poranek w Kinie: 21.11.2021, godz. 11:00 „Pan Patyk i morski potwór”, bilety: 8 zł

Reżyseria: Tove Undheim

Produkcja: Norwegia 2020

Wersja: Dubbing

Wiek: 6+

Czas trwania: 71 min.

Dystrybucja: Vivarto

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE W NIEDZIELNY PORANEK DZIECI RAZEM Z RODZICAMI!

ZAPRASZAMY NA MĄDRE KINO DLA NAJMŁODSZYCH, PORUSZAJĄCE WAŻNE TEMATY, DOSTOSOWANE DO WIEKU DZIECI, Z EDUKACYJNYM NASTAWIENIEM.

SEANS PRZYJAZNY SENSORYCZNIE:

  • przyciszony dźwięk
  • przyciemnione, ale niewygaszone światło
  • brak reklam

A może wakacje w listopadzie… i poszukiwania morskiego potwora?

W nowym filmie o panu Patyku udajemy się na najlepsze na świecie wakacje na magicznej wyspie. Tam spotykamy nieustraszoną Eddy i samozwańczego eksperta od potworów morskich – Blegena.

W okolicy chodzą słuchy o morskim potworze pływającym w pobliskim fiordzie, a Blegen, posiadający najróżniejsze urządzenia do tropienia mitycznych stworzeń, potrzebuje pomocy w jego znalezieniu. Pan Patyk jest bardzo sceptyczny zarówno wobec Eddy, jak i Blegena. Nie wierzy w potwora morskiego i uważa, że Eddy zepsuje wakacje nie tylko jemu, ale również towarzyszącemu mu małemu chłopcu.

A co, jeśli Eddy sprawi, że ich wakacje będą trzy razy bardziej zabawne? A co się stanie, jeśli pomogą Blegenowi udowodnić, że potwór morski naprawdę istnieje? Morze jest tak rozległe, że nikt nie wie, co w nim się skrywa – nawet pan Patyk! Razem wyruszają na ekscytujące polowanie, podczas którego odkryją tajemnice natury i przetestują siłę swojej przyjaźni!