Taśmoteka

niedziela 24 maja 2020

24 maja – Bluesowy session concert w kawiarni Muza

Zapraszamy do obejrzenia koncertu, który odbył się 19 listopada 1993 r. w kawiarni Muza w Wojewódzkim Domu Kultury (obecnie CKiS). Zagrał zespół w składzie: Michał Rapacki, Piotr Maj i Adam Sokołowski.

17 maja – Koncert tria jazzowego

Zapraszamy na naszą kolejną Taśmotekę. Wyciągamy kolejne archiwalia i wspominamy. Tym razem cofniemy się do 1995 r. W kawiarni Muza zagra trio jazzowe w składzie: Krzysztof Sadowski, Lilianna Urbańska i Andrzej Mazurkiewicz.

10 maja – Koncert zespołu Na 2 x

Zapraszamy na pierwszą Taśmotekę. Wyciągamy z teczki nasze archiwalia. Będzie to czas wspomnień. W pierwszym odcinku cofniemy się do 1994 r. Przeżyjcie to jeszcze raz lub poznajcie na nowo 🙂

Kto z Was pamięta kawiarnię Muza z dawnego Wojewódzkiego Domu Kultury? Wystąpi przed Wami zespół Na 2 x. Nie zapomnijcie popatrzeć i doszukać się naszego mistrza drugiego planu. W filmie na krótką chwilę pojawia się Ryszard Krasnodębski, obecny dyrektor CKiS. 🙂

Nasze archiwalia będziecie poznawać dzięki Mirosławowi Sumińskiemu. Jest to autor filmów, operator kamery i montażysta filmowy. Na co dzień pracuje w Centrum Kultury i Sztuki w dziale do spraw edukacji artystycznej i impresariatu.

 

 

Plakat