Nakręć się na TANIEC

piątek 12 czerwca 2020

12 czerwca – FlashMob

Nakręć się na TANIEC. Flashmob

#nakręćsięnataniec #cekis_skierniewice #cekis #ramówka #skierniewice #flashmob.Nakręć się na TANIEC 💃 razem z Akademia Tańca 4-20‼ Tancerze Moniki Kotowskiej przygotowali w tym tygodniu coś ekstra. Zapraszamy do dołączenia się i rozruszania się po długim czasie spędzonym w domu‼. Można obejrzeć także tutaj: bit.ly/3cXr0cQ

Opublikowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach Piątek, 12 czerwca 2020

5 czerwca – Spektakl „Buty”

22 maja – Warsztaty baletowe cz. 2

15 maja – Warsztaty baletowe

Tym razem w filmie Nakręć się na TANIEC poznacie podstawy baletu. W arkana sztuki tego tańca zabierze Was Monika Kotowska.

8 maja – Mistrzostwa Polski w 2018 roku

Kolejny dzień naszej nowej ramówki to cykl „Nakręć się na TANIEC”. Poznacie od kulis przygotowanie naszych tancerzy Akademii Tańca 4-20 do występu w Mistrzostwach Polski w 2018 roku.

Kulisy tańca przedstawi Wam Monika Kotowska sprawująca pieczę nad Akademią 4-20.  Jest to osoba, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Kierownik Akademii Tańca 4-20 w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach może poszczycić się licznymi sukcesami. Dzięki jej 23-letniej pracy taneczna rodzina liczy obecnie ponad 250 osób. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła właśnie w Akademii. Największym autorytetem dla Moniki jest Piotr Galiński, z którym współpracuje do dzisiaj.  Za nią wiele spektakli tanecznych, na których zawsze zbierają się tłumy ludzi. W lutym Akademia Tańca 4-20 zdobyła tytuł Honorowego Ambasadora Miasta Skierniewice.

Plakat