10 tenorów

wtorek 6 października 2020 - wtorek 6 października 2020

Co jest lepsze od jednego uzdolnionego tenora🤵❓ Dziesięciu uzdolnionych tenorów❗ To właśnie oni umilili wieczór w Kinoteatrze Polonez.

🔟 tenorów to projekt Agencji Brussa oraz Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej. Zespół polskich 🇵🇱 i ukraińskich 🇺🇦 śpiewaków, wykonujących najsłynniejsze arie operowe, operetkowe, utwory musicalowe, folkowe oraz popularne szlagiery pop 🎶. Artyści z obu krajów wcześniej ze sobą nie współpracowali. Premiera projektu odbywała się w Narodowym Teatrze Operetki Kijowskiej.

Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewała dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantycznych pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy – ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena.

Plakat