Akademia Tańca 4-20 obsypana medalami w Łodzi

Akademia Tańca 4-20 występowała na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Łodzi. Tancerze wrócili z workiem medali i pucharów.

Prezentacje w kategoriach Jazz i Modern: soliści, mini formacje oraz formacje stanęły na najwyższym stopniu podium i zdobyły tym samym 6 złotych medali, 2 srebrne oraz 1 brązowy.

Złote krążki powędrowały do: Zuzanny Kozłowskiej w kat. solo jazz 9-11 lat, Malwiny Olczyk w kat. solo jazz 12-15 lat, Agaty Domasat w kat. solo jazz powyżej 15 lat, Formacji Jazz w kat. 12-15 lat, Mini Formacji Modern w kat. 12-15 lat, Mini Formacji Modern w kat. powyżej 15 lat.

Srebrne medale wywalczyły: Formacja Jazz w kat. 9-11 lat i Formacja Modern w kat. powyżej 15 lat.

Maja Milczarek w kategorii solo jazz 9-11 lat zdobyła brąz.

Karolina Tartanus była piąta w kat. solo jazz powyżej 15 lat, a Kornel Nowakowicz szósty w kat. solo jazz powyżej 15 lat.
Małgorzata Wierzbicka pięknie reprezentowała Akademię w półfinale kategorii solo jazz 9-11 lat.