Odwołujemy imprezy kulturalne i zawieszamy nasze funkcjonowanie

Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją związaną z koronawirusem do odwołania nie będą odbywać się wszelkie imprezy kulturalne (spektakle, koncerty, wydarzenia itd.) organizowane przez Centrum Kultury i Sztuki oraz jednostki podległe. W związku z zagrożeniem koronawirusem zawieszono działalność placówek kulturalnych, w tym także CKiS i Kinoteatru Polonez. Centrum Kultury i Sztuki jest otwarte w godzinach od 8 do 16.

Wszystkie zajęcia i imprezy odbywające się w naszych placówkach są odwołane, także te w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku zostają zawieszone do odwołania.

Poza tym Centrum Kultury i Sztuki  i Kinoteatr Polonez postanowiły przełożyć spektakl „Bożyszcze kobiet” (19.03) oraz koncert „10 Tenorów” (30.03). Spektakl „Bożyszcze kobiet” został przeniesiony na 21 września.

Bilety zakupione przez internet, przez portal BILETYNA tracą swoją ważność. Wszyscy z PAŃSTWA, którzy dokonali w ten sposób zakupu powinni już (lub na dniach) otrzymać zwrot pieniędzy na konto bankowe. Prosimy o sprawdzanie skrzynek @ i stanu konta.

W praktyce oznacza to, że bilety zakupione przez portal BILETYNA na spektakl „Bożyszcze kobiet”, który miał odbyć się 19 marca w Kinoteatrze Polonez (został przeniesiony na 21.09.2020) straciły ważność. Jeżeli ktoś z PAŃSTWA reflektuje na ponowne kupienie biletów zapraszamy do zakupu po ponownym otwarciu kina.

Zwroty za bilety kupione w kasie kina będą możliwe po ponownym otwarciu kina (zwroty dotyczą odwołanych filmów i spektakli).

Informacje o kolejnych odwoływanych lub przekładanych wydarzeniach będą podawane na bieżąco.

 

 

Sztab kryzysowy w Skierniewicach z nowymi decyzjami

Odwołanie imprez organizowanych przez miejskie jednostki, wstrzymanie odwiedzin w DPS oraz apele do organizatorów prywatnych inicjatyw – oto rezultaty ustaleń sztabu kryzysowego, jaki zebrał się dziś w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Skierniewicach. Więcej informacji na naszej stronie: http://bit.ly/sztabskierniewice

Opublikowany przez I love SKC Wtorek, 10 marca 2020

Osoby, które chcą uzyskać informacje, jak zachować się w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem, mogą skorzystać z całodobowej infolinii NFZ: 800-190-590 lub skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Skierniewicach pod numerem telefonu (46) 833-46-00 w godz. 7.30-15.05 (w pozostałych godzinach i dniach wolnych od pracy – pod numerem 509-425-343). Aktualne informacje odnośnie do sytuacji epidemiologicznej w kraju można znaleźć na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Sanitarnego lub na profilu GIS i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Skierniewicach. Zapraszamy także do zapoznania się ze sposobami ograniczania ryzyka zakażenia i instrukcją mycia rąk.