Co w kinie piszczy #3

W weekend majowy stawiamy na rozrywkę – jeśli nie macie planów na majówkę, a dobijają Was prognozy pogody, które uniemożliwiają zrobienie grilla, w sobotę wpadnijcie na koncert Natalii Kukulskiej. A oprócz tego cały czas gramy filmy, które wprawią Was w świetny nastrój. Pomimo deszczu za oknem.

Film dla całej rodziny

Dzieciak rządzi to film animowany, ale jaki! To animacja, która bawi zarówno najmłodszych jak i dorosłych. Pierwsi będą śmiać się na prostych i niewyszukanych żartach, drudzy dostrzegą nawiązania do bezlitosnego świata korporacji. A przy tym doskonała rozrywka dla rodziców, którzy właśnie przywitali drugie dziecko. W życiu 7-letniego Tima pojawia się mały braciszek. I jak się szybko okaże – niezwykły bobas, który… umie mówić, nosi garnitur i przez telefon załatwia tajne sprawy.

Film dla fanów serii

To już 8 część! Szybcy i wściekli ponownie wjeżdżają na ekran. Jak zawsze z piskiem opon. Film ma wszystko to, za co kochają go fani. Jest szybko i jest wściekle. Są wybuchy, pościgi i humor. I oczywiście Vin Diesel, który niestrudzenie ciągnie serię do przodu. Tym razem otrzymujemy historię o zdradzie głównego bohatera, o cyberprzestępcach, którzy zaczynają kontrolować samochody w mieście. Lubicie poprzednie części Szybkich i wściekłych? Polubicie i tę!

Film dla wielbicieli horrorów

Film „Ostatnia klątwa” powstał na bazie autentycznej historii. 18-letni Teksańczyk został skazany na karę śmierci za gwałt i morderstwo zakonnicy. Do samego końca utrzymuje, że jest niewinny, a tuż przed wykonaniem wyroku rzuca na wszystkich klątwę. Niedługo potem zaczynają ginąć osoby związane z wykonaniem niesprawiedliwego wyroku.