Handmade: broszka

Broszka. Doskonale prezentuje się przy zapięciu kołnierzyka.

Aksamitka, szklane kamienie, koraliki toho, kryształki bicone. Długość ok.9cm, szerokość 7cm.

Nazywam się Anetta Sordyl. Od kilku lat, oprócz pracy zawodowej ,zajmuję się tworzeniem rękodzieła –  wykonuję biżuterię dla kobiet w technice beading.

Beading, czyli po polsku koralikowanie, to technika tworzenia rękodzieła artystycznego, która znana była już w starożytnym Egipcie. Zaliczyć do niej możemy wszystkie te metody, w których używamy drobnych koralików, cienkiej igły oraz nici.

Z tak tworzoną biżuterią spotkałam się kilka lat temu. Ponieważ jest tak piękna i unikalna, postanowiłam sama spróbować zrobić coś dla siebie no i przepadłam – tak mnie to wciągnęło, że teraz nie wyobrażam sobie życia bez koralikowania. Można całkiem zapomnieć się szyjąc biżuterię a efekty pracy potrafią mile zaskoczyć mnie samą, bo często w trakcie pracy projekt ewoluuje, i efekt końcowy  jest zupełnie inny od zamierzonego. To żmudna praca wymagająca cierpliwości  –  prujesz ,robisz, prujesz,robisz aż osiągniesz pożądany efekt. Przywiązuję dużą wagę do szczegółów i detali a to wymaga wielu godzin pracy, ale dla mnie to tylko czysta przyjemność i relaks .

Kontakt:

665-573-167

Katalog: bit.ly/3rEnrAW